krótki żakiet

W odzieży medycznej trendy w modzie również się zmieniają, mimo że nie jest to tak widoczne jak w ubraniach codziennych. Już subtelne detale potrafią całkowicie odmienić wygląd służbowego uniformu, dlatego to szczególnie kobiety śledzą nowinki w odzieżowych kolekcjach medycznych. Obecnie dużą popularnością cieszą się wygodne żakiety, które można dowolnie łączyć z pozostałymi elementami stroju.

Żakiet medyczny damski – najmodniejsze propozycje

Każda kobieta bez względu na okoliczności lubi czuć się atrakcyjnie. Praca w służbie zdrowia wcale nie oznacza konieczności noszenia bezkształtnych fartuchów i spodni, które zaburzają proporcje sylwetki. Ciekawą propozycją jest żakiet medyczny damski, który podkreśla kobiece kształty. Występuje on w kilku wersjach kolorystycznych lub w wariancie białym z delikatnymi wstawkami. Klasyczny żakiet medyczny biały charakteryzuje się prostym krojem oraz tradycyjnym kołnierzykiem. Najnowsza odzież medyczna jest nieco bardziej urozmaicona, gdyż można zdecydować się na dekolt w serek lub stójkę pod szyją, która urozmaici wygląd.

odzież medyczna

Białe żakiety – z czym łączyć?

Kobiecy personel medyczny ma większy wybór, jeżeli chodzi o strój do pracy. Kobiety mogą łączyć ze sobą różne elementy uniformu, tworząc ciekawą stylizację do pracy. Krótki żakiet będzie pasował zarówno do spodni, jak i spódnicy. Dodatkowo fason urozmaicony kolorowymi wstawkami sprawi, że całość będzie się wyróżniać. Żakiet medyczny biały o nieco dłuższym fasonie będzie pasował do obcisłych spodni, tworząc tym samym zestaw z tuniką. Minęły już czasy, kiedy odzież medyczna oznaczała konieczność noszenia białego fartucha. Obecne propozycje w modzie pozwalają stworzyć ciekawą i wygodną stylizację do pracy.

O czy pamiętać wybierając odzież medyczną

Długie godziny spędzone na dyżurze wymagają wygodnego stroju. Wybierając dla siebie uniform, kieruj się nie tylko wyglądem żakietu czy spodni, ale przede wszystkim komfortem. Odzież medyczna musi spełniać określone standardy, dlatego wykonuje się ją z najwyższej jakości materiałów i projektuje tak, aby nie ograniczała ruchów. Wystarczy jednak, że wybierzesz krótki żakiet w za małym rozmiarze i przez cały dyżur będziesz czuła dyskomfort. Robiąc zakupy warto sprawdzić tabelę rozmiarów, aby strój służbowy był nie tylko modny, ale także wygodny.