laptopy poleasingowe

Używany laptop pochodzący z outletu poleasingowego jest najlepszym rozwiązaniem dla studenta, który potrzebuje wysokiej jakości sprzętu za możliwie najniższą cenę. Zakup używanego komputera, zamiast nowego jest też drobnym wsparciem dla ochrony środowiska. Przedsiębiorstwa sprzedające laptopy poleasingowe oferują często najlepszy sprzęt światowej klasy producentów, a takie komputery jako nowe są sprzedawane w wysokich cenach, przez co okazują się być zazwyczaj poza zasięgiem studenckiego budżetu. Ponadto sklepy oferujące laptopy po leasingou często dają gwarancję na sprzedawany przez siebie sprzęt, dzięki czemu taka transakcja jest bezpieczna.

Laptopy poleasingowe klasy premium

Komputery używane są tanie, a do tego najczęściej jest to sprzęt klasy biznesowej. Stosunek jakości do ceny sprawia, iż zakup laptopa pochodzącego z outletu poleasingowego stanowi najlepsze rozwiązanie dla studentów, potrzebujących do nauki wysokiej klasy sprzętu. Często laptop studenta w akademiku narażony jest na upadki, zalania czy ubrudzenia. Laptopy poleasingowe klasy premium są w związku z powyższym najlepszym rozwiązaniem – posiadają solidne, metalowe obudowy, trwałe zawiasy, a materiał z którego zostały wykonane jest odporny na zarysowania.

laptopy poleasingowe

Dobry laptop w niskiej cenie

Bez wątpienia cena największą zaletą laptopów poleasingowych jest cena, często decydującą o wyborze takiego rozwiązania przez studenta. Zdarza się, iż wydajny, niezniszczony sprzęt klasy premium można kupić już za około 30% jego pierwotnej wartości rynkowej. Modele z wyższej półki cechują się bardzo solidnym wykonaniem, co oznacza że mogą posłużyć nowemu właścicielowi przez wiele lat – np. do momentu ukończenia studiów.

Poleasingowy laptop biznesowy sprawdzi się u studenta każdego kierunku – niezależnie od tego, czy będzie służył do pisania na nim esejów, tworzenia prezentacji, wykonywania projektów graficznych, przeprowadzania skomplikowanych obliczeń czy programowania witryn internetowych. Dzięki zakupowi wysokiej klasy laptopa biznesowego każda praca będzie znacznie szybsza i prostsza, a zapisywane na nim dane bezpieczne.