System FONDY

Płatności internetowe oraz możliwość robienia różnego rodzaju zakupów przez internet to udogodnienia, bez których dziś ciężko sobie wyobrazić sprawne poruszanie się w świecie internetowym dla wielu też to element, bez którego dziś nie mogliby funkcjonować. Nie bez powodu też na rynku co jakiś czas pojawiają się pewne usprawnienia i nowe oferty np. banków, które opracowują nowe systemy płatności online, ułatwiając tym samym życie milionom klientów.

Nowy system FONDY – co to?

Zakupy w sieci, które finalizuje się poprzez płatności internetowe, są niezwykle wygodne i nieskomplikowane. Ograniczają też czas zakupów, umożliwiając zaopatrzenie się we wszystkie potrzebne rzeczy bez wychodzenia z domu. Płatności online są tak wygodne i szybkie, że dziś wiele osób korzysta tylko z tej wersji płatności, bardzo często od miesięcy nie mając w portfelu gotówki. I właśnie z tego też powodu, płatności online są ciągle unowocześniane i rozszerzane. Jedną z nowych wersji płatności internetowych jest tzw. system Fondy.

Fondy to tzw. system akceptacji płatności, który w głównej mierze umożliwia sklepom internetowym oraz przedsiębiorcom prywatnym na przyjmowanie zapłaty z wykorzystaniem różnego rodzaju kart płatniczych, bankowości online i e-portfeli. System płatności Fondy aktualnie dostępny jest na rynku: rosyjskim, ukraińskim i unijnym. To właśnie też dzięki systemowi Fondy możliwe jest zaakceptowanie płatności ze stron internetowych, e-sklepów czy też aplikacji mobilnych na smartfonach i innych urządzeniach z dostępem do Internetu.