Systemy Climaver

Firma BH-Res jest ogólnopolskim dystrybutorem nowoczesnych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, działającym na rynku od ponad 20 lat. W swojej ofercie posiada wiele systemów wentylacyjnych, doskonale sprawdzających się zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i w budynkach prywatnych. Poznajmy dostępne systemy wentylacyjne.

Systemy Climaver

Płyty Climaver służą do wykonywania izolowanych termicznie i akustycznie przewodów powietrznych w urządzeniach wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz urządzeniach grzewczych. Służą do wykonywania nawiewnych i wywiewnych przewodów powietrznych, mogących transportować powietrze o maksymalnej temperaturze do 120 st. Celsjusza. Systemy wentylacyjne wykonywane z płyt produkowane są z gęsto sprasowanych włókien szklanych z dodatkiem żywicy termoutwardzalnej. Ze względu na doskonałe parametry akustyczne mogą być wykorzystywane w budynkach narażonych na hałas (teatry, filharmonie, kina, studia nagrań, itp.).

systemy wentylacyjne

Systemy wentylacyjne elastyczne

Elastyczne kanały powietrzne zbudowane są ze szczelnego rękawa wewnętrznego. Systemy ISO-POLY posiadają otulinę z wełny szklanej, zapewniającą dobre parametry akustyczne oraz termiczne, oraz rękaw zewnętrzny. Szczelne przewody elastyczne pozwalają na wysoką oszczędność energii cieplnej oraz zapewniają dobre wytłumienie dźwięków. Mogą być stosowane jako kanały nawiewne i wywiewne w nadmuchowych instalacjach grzewczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych. Odpowiednia grubość wełny szklanej zapobiega wykraplaniu się pary wodnej.