laguna balos

Marzysz o rajskiej wyspie. Ciszy, spokoju i sielskiej atmosferze, w której odpoczniesz, zrelaksujesz się? Idealnym rozwiązaniem jest Laguna Balos piękne miejsce na Krecie, wyglądające dokładnie tak, jak powinna wyglądać zaczarowana laguna.

Laguna Balos

Piękne, magiczne miejsce. Kolory, które ma woda są cała gamą barw od błękitu, przez turkus, do ciemnego, groźnego granatu. Do tego czyściutki, biały piasek, który jeszcze bardziej wzmacnia kontrast.

Woda, nawet przed sezonem, jest cieplejsza niż w naszym rodzimym Bałtyku. Jest to idealne miejsce, by leniuchować, opalać się, czy spędzić wakacje z dziećmi, które będą zachwycone wodą, pięknym piaskiem i możliwością zabawy w ogromnej, czystej piaskownicy.

Kiedy jechać na Balos?

Laguna Balos na greckiej wyspie jest przepięknym miejscem. Niestety jest też ulubionym miejscem całej rzeszy turystów. Odpoczynek, cisza i spokój jest tu dostępna, ale tylko w limitowanych dawkach. Okres wakacyjny jest momentem, w którym panuje tu tłok i wesoła zabawa.

Pragniesz samotności? Nie możesz pojechać w sezonie turystycznym. Wyjazd w kwietniu, przed rozpoczęciem sezonu pozwoli ci odpocząć i poznać uroki jakie zapewnia Kreta. Jadąc w sezonie możesz mieć z tym problemy.

Grecja jest jednym z popularniejszych, jeżeli nie najpopularniejszym, kierunkiem wakacyjnych wojaży Polaków. Czy warto odwiedzić Lagunę Balos? Tak, ale najwięcej uroku ma poza sezonem turystycznym. Wtedy można mieć nadzieję na wyłączność na plaży.

Czy warto przyjeżdżać w sezonie turystycznym? Nie wiem. Wszystko zależy od tego czego szukamy. Jeżeli marzysz o ciszy i spokoju to szczyt sezonu nie jest najlepszym momentem, ale jeżeli jedziesz, by dobrze się bawić i poznać ciekawych, wesołych ludzi z innych krajów, to dlaczego nie?