meble tapicerowane do salonu

W sklepach meblarskich znaczną część asortymentu stanowią nowoczesne meble tapicerowane. Dzieje się to nie bez przyczyny, gdyż stanowią one nie tylko świetny zestaw wypoczynkowy, ale także posiadają doskonały designerski wygląd.

Innowacyjne meble tapicerowane

Designerskie meble doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu. Wszystko zależy od tego, by wybrać model i dostosować go do własnych barw. Nowoczesne meble bardzo często łączą w sobie naturalne drewno ze stalowymi elementami. Designerskie meble to świetny sposób na odmianę mieszkania o klasycznym wystroju.

Rodzaje mebli wypoczynkowych

Komfort i wygoda to cechy niezbędne przy wyborze każdego rodzaju mebli wypoczynkowych. Najczęściej szukamy mebli, które będą eleganckie i stylowe, jak również bardzo wygodne. Spośród takiego wyposażenia możemy wyróżnić m.in.:

nowoczesne meble tapicerowane

Czyszczenie mebli tapicerowanych

Meble użytkujemy na codzień i naturalnie ulegają one zabrudzeniom, dlatego aby służyły nam długo należy dbać o ich ładny wygląd. Czyszczenie takich mebli powinno się odbywać minimum raz na rok. Jak o nie dbać? Do tego służy specjalny preparat do czyszczenia tapicerki. Tutaj mamy do wyboru dwie opcje: kupić go, albo zrobić go domowym sposobem.  Wystarczy zmieszać 1/4 szklanki proszku do prania ze szklanką ciepłej wody.

Jak czyścić meble tapicerowane?

  • Poodkurzaj meble;
  • Nałóż preparat na brudne miejsce;
  • Spłucz i powtórz;
  • Pozostaw tapicerkę do całkowitego wysuszenia.

 Producenci mebli tapicerowanych

W Polsce istnieje wielu producentów tego typu mebli, które nabyć możemy w tradycyjnych sklepach lub sklepie internetowym. Nieważne gdzie mieszkasz, meble wysyłane są w każdy zakątek Polski, do Kielc, Gdańska, czy Rzeszowa.