witryna Jarstol

Trendy aranżacyjne wcale nie ograniczają się do chłodnych, futurystycznych wnętrz oraz nadmiernie eksploatowanego stylu skandynawskiego. Można pozostać modnym, jednocześnie zachowując oryginalność i wyróżniając się z tłumu. Efekt ten z pewnością pomoże nam osiągnąć witryna Natural N4, którą trudno nazwać nudną i sztampową.

Jak stworzyć aranżację w stylu eko?

Większość z nas pozostaje w ciągłym biegu, starając się w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje nam współczesny świat. Życie w „miejskiej dżungli” ma wiele zalet, ale każdy od czasu do czasu tęskni za kontaktem z naturą i odrobiną oddechu od nieustannego pędu. Nic dziwnego, że coraz więcej osób odchodzi od mało przytulnych, nowoczesnych wnętrz i zwraca się ku stylowi ekologicznemu.

Jego charakterystyczne cechy to wykorzystanie neutralnej kolorystyki, naturalnych materiałów oraz prostych brył. Nie oznacza to jednak, że takie aranżacje są nudne czy pozbawione indywidualności. Umiejętne skomponowanie wyżej wymienionych elementów może dać naprawdę piorunujący efekt. Zwłaszcza, jeśli postawimy na meble łączące w sobie naturalność oraz nietuzinkowe, przyciągające wzrok wzornictwo.

system Natural

Witryna Natural N4 – czym się wyróżnia?

Witryna Jarstol to doskonały przykład na to, że drewniane meble wcale nie muszą być sztampowe i nieciekawe. Fabryka mebli zadbała o to, by na produkcie były widoczne naturalne słoje, które doskonale komponują się ze stylem eko, zaś stosowane kolory dają ukojenie po ciężkim dniu. Jednocześnie witryna Natural N4 z pewnością nie jest klasycznym wyborem. Asymetrycznie poszerzona krawędź jest ciekawym detalem, jednak największą ozdobą jest tutaj wstawka z nierównomierną kratką, którą można dodatkowo podświetlić. Całość jest bardzo wyważonym połączeniem klasyki i najnowszych trendów.

System Natural – dlaczego warto go wybrać?

Systemowe meble Jarstol to doskonałe rozwiązanie dla miłośników stylu ekologicznego marzących o spójnej, uporządkowanej aranżacji. Dzięki możliwości swobodnego wyboru poszczególnych elementów każdy może skomponować własny, oryginalny zestaw, który będzie odpowiadał jego potrzebom. W systemie Natural znajdziemy nie tylko witryny, ale również szafy, szafki RTV, lawy, komody, biurka, a nawet lustra i łóżka.