gadżety biurowe na prezent

Biuro jest miejscem, gdzie wszystko powinno być odpowiednio przygotowane i posegregowane. Sprzyja to przyjemnej i efektownej pracy. Istotnym elementem jest odpowiednie wyposażenie danego stanowiska w niezbędne pomoce biurowe. Niewątpliwie są to długopisy, pióra, korektory oraz różne przyrządy kreślarskie, w zależności od charakteru pracy. Poszukując odpowiedniego wyposażenia można natknąć się na oryginalne gadżety np. długopisy touch pen, pióra zmazywalne czy modele ekologiczne.

Przydatne gadżety do biura

Niewątpliwie wszelkie artykuły piśmiennicze są niezbędne. W zależności od upodobań kupuje się długopisy lub pióra. Bardzo ciekawe i nowoczesne są długopisy do urządzeń mobilnych, które ułatwiają ich obsługę. Są to bardzo oryginalne gadżety biurowe. Pomysłowymi artykułami będą również pendrivy w rożnej odsłonie, niekoniecznie przyjmujące tradycyjną postać. Bardzo przydatne mogą okazać się magnetyczne stojaki na spinacze, które zaprowadzą porządek wśród tych drobnych pomocy biurowych. Bardzo praktyczne są także oryginalne przyborniki na długopisy, podkładki pod myszy, segregatory na dokumenty. Wszelkie pudełka, pojemniki na pomoce biurowe to gadżety, które zaprowadzą ład i porządek w miejscu pracy, a więc są niezbędne. Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych propozycji od klasycznych modeli po bardziej nietypowe, oryginalne wzory. Biuro wcale nie musi być nudnym miejscem, odpowiednio urządzone wpłynie na efektywność pracy.

długopisy plastikowe Kalido

Różnorodne długopisy plastikowe

Kalido Solid to popularna propozycja długopisów. Posiadają one gładką, jednokolorową powierzchnię. Dostępne są w wielu różnych odcieniach. Kalico Color to bardzo podobna wersja, jednak różniąca się zestawieniem barw. Tutaj kolorowy korpus skomponowany jest z białą nasadką i klipem. Podobny charakter mają długopisy El Primero. Posiadają skromny, prosty kształt oraz mechanizm wciskany. Są proste w obsłudze. Posiadają spore pole zadruku, a więc idealnie nadają się do kampanii reklamowych. Zaskakującą propozycją jest model AP3000. Przypomina swoją formą falę. Nowoczesny kształt długopisu zakończony jest sporą kulą umieszczoną na przycisku. Matowa powierzchnia została zestawiona ze srebrnym klipem. Ciekawą wersją jest również model AP1001, posiadający nieregularny, opływowy kształt. Można zakupić go w pięciu intensywnych barwach. Ma spore pole do zadruku, prezentuje się nowocześnie i elegancko.

Postaw na naturę

Wśród różnorodnych modeli długopisów plastikowych i metalowych można znaleźć również propozycje ekologiczne. Są one wykonane z recyklingu lub materiałów pochodzenia naturalnego. Przykładem są długopisy wykonane z mączki kukurydzianej lub bambusa. Warto czasem przemyśleć swój wybór i sięgnąć po artykuły, które odzwierciedlają nasze przekonania. Firma Adpen oferuje długopisy papierowe w bardzo oryginalnej formie. Mają one proste korpusy oraz zatyczkę spłaszczoną na końcu. Można zakupić modele w dziewięciu atrakcyjnych barwach. Dla zwolenników naturalnych kolorów dedykowane są długopisy w kolorze zwykłej tektury.